Vi finns i Kristianstad

Kontakta oss

Med kontor i Kristianstad hyr vi idag in oss i lokaler på Krinova Incubator & Science Park.

Hitta hit

Giza Solutions AB
Stridsvagnsvägen 14
291 39 KRISTIANSTAD

Kontakta oss

044-590 88 50
(vardagar kl 08-16)

info@gizasolutions.se

Vid supportärende: support@gizasolutions.se

Eric Ericson

Verksamhetskonsult

073-250 18 51
eric.ericson@gizasolutions.se

Jörgen Palm

Verksamhetskonsult / VD

073-250 18 52
jorgen.palm@gizasolutions.se

Maria Turesson

Verksamhetskonsult

073-250 18 53
maria.turesson@gizasolutions.se

Tommie Hanson

Verksamhetskonsult

073-250 18 54
tommie.hanson@gizasolutions.se

Nasim Naraghi

Verksamhetskonsult

073-250 18 55
nasim.naraghi@gizasolutions.se

Thomas Bengtsson

Verksamhetskonsult

073-250 18 56
thomas.bengtsson@gizasolutions.se

Anna Wikström

Verksamhetskonsult

073-250 18 57
anna.wikstrom@gizasolutions.se

Annika Lund

Verksamhetskonsult

073-250 18 58
annika.lund@gizasolutions.se

Support

Support och Frågor!

044-590 88 50
support@gizasolutions.se